Biustonosze usztywniane

Usztywniane staniki idealnie wyeksponują nawet duży biust

Biustonosze usztywniane są często wybierane przez kobiety, ponieważ zapewniają komfort, a jednocześnie korygują kształt biustu. Miękkie miseczki modelu gwarantują odpowiednie podtrzymanie, lekko unoszą i kształtują piersi. Są idealne do podkreślenia piękna kobiecego biustu i ukrycia drobnych mankamentów. Biustonosze z podszewką mogą być koronkowe lub gładkie, z różnymi ramiączkami, niektóre przyszyte na stałe, niektóre odpinane, a niektóre krzyżujące się na plecach.

Szukasz biustonosza, który pięknie ukształtuje Twoje piersi i zapewni im obszerne wsparcie? Sprzedawane przez nas usztywniane staniki załatwią sprawę. Biustonosze usztywniane z fiszbinami polecamy szczególnie dla kobiet o średnim i dużym biuście. Dzięki miseczkom wykonanym ze specjalnej pianki gorsetowej, unoszą pierś i wciągają ją do środka, nadając jej piękny kształt. Pomagają również doskonale ustabilizować piersi, które nie są zbyt jędrne. Zastosowanie bezpiecznych dla skóry materiałów zapewnia komfort użytkowania. Wewnętrzna wyściółka miseczek jest obita miękką bawełną, aby zapobiec otarciom i podrażnieniom. Pionowe boczne przeszycia biczowe pozwalają bokom i plecom leżeć płasko i zachować stabilność. Materiał biustonosza zapewnia dobre podtrzymanie nawet najcięższych i największych piersi. Delikatne zdobienia, wstążki, wykwintne kokardki i błyszczące dekoracje nadają naszym biustonoszom niepowtarzalny urok i charakter. Nasze usztywniane biustonosze dostępne są z miseczkami od B do H i zakresem obwodu od 65 do 100.

Usztywniane staniki to świetny sposób na podtrzymanie biustu. Przeznaczone są dla kobiet o średnim i dużym biuście, także dla tych, których piersi są mało jędrne i potrzebują obsługi i ekspozycji, aby pokazać swoje piękno. Jeśli tego właśnie szukasz w biustonoszu, może to być idealne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie obawiasz się powiększenia piersi: jest dostępny w szerokich rozmiarach do miseczki H i obwodu 100, więc nawet kobiety z bardzo dużym biustem mogą w nim wyglądać seksownie.