Kartony pakowe do przeprowadzki

Kartony klapowe do wysyłek

Pudła z tektury falistej to jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych. W porównaniu z torbami foliowymi, torbami papierowymi, kopertami i różnego rodzaju foliami (folia stretch, petit pouches), ceniona jest za bezpieczeństwo i gwarantowaną ochronę zawartości. Dodatkowym atutem jest estetyczny wygląd kartonów, które wyglądają jakby były sklejone taśmą.

W najprostszym ujęciu pudełka kartonowe służą jako opakowania wysyłkowe i magazynowe. Wiele firm woli zamieścić nadruk lub logo. Jest to dobry i niedrogi sposób na reklamę. Cała kategoria pudełek ozdobnych jest zupełnie inna. Są one szybkim i efektownym sposobem na zapakowanie prezentów. Pudełka kartonowe to bardzo dobry wybór do pakowania prezentów. Ponadto karton lub pudełka kartonowe są opakowaniami przyjaznymi dla środowiska.

Istnieje kilka sposobów na przygotowanie opakowań kartonowych. Jeśli nie jest wymagana specjalna ochrona, może wystarczyć po prostu włożenie przedmiotów do odpowiedniej wielkości pudełka i owinięcie taśmą. Natomiast jeśli zawartość pudełka jest delikatna lub będzie odbywać długą podróż w trudnych warunkach, zaleca się dodatkowe zabezpieczenie takich przesyłek. Pełną ofertę na kartony znajdziesz bezpośednio w kategorii na sklepie internetowym.

Odpowiednia jakość to gwarancja bezpiecznego doręczenia

Jednym ze sposobów zapewnienia dodatkowej ochrony wysyłanym lub przechowywanym przedmiotom jest owinięcie ich w folię. Innym dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego farszu do paczek. Może to być wypełniacz, np. poduszka powietrzna z folii, odpadów papierowych lub styropianu. Produkt ten odpowiada za wypełnienie pustej przestrzeni, która pozostaje po umieszczeniu zawartości wewnątrz pudełka. Zapewnia to ochronę przed szorstkimi ruchami ładunku i zwiększoną amortyzację przed wstrząsami, które mogą wystąpić podczas przenoszenia lub gdy ładunek zostanie upuszczony. Aby pudełka kartonowe były wodoodporne, można je owinąć warstwą folii stretch. Tak przygotowane paczki wytrzymują najcięższe próby, niezależnie od tego, jak długa jest ich podróż.